Продават

Продажба - Апартамент 125 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
385 000 €
3080 €/m²
Property 47707 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 125 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
365 000 € 4147 €/m²
  • Обектен код 12804
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Обектен код 14806
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
315 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 15142
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 20372
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 22550
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 24982
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 33477
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
375 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 34022
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 34148
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Обектен код 34842
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин