Продават

Продажба - Апартамент 112 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Палео Фалиро
445 000 €
3973 €/m²
Property 47776 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1100 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 112 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
368 000 € 4842 €/m²
  • Обектен код 56586
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
368 000 € 4906 €/m²
  • Обектен код 56589
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4876 €/m²
  • Обектен код 56590
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 6214 €/m²
  • Обектен код 56679
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
368 000 € 4906 €/m²
  • Обектен код 56724
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
378 000 € 4909 €/m²
  • Обектен код 56725
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 4950 €/m²
  • Обектен код 56726
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56727
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 5128 €/m²
  • Обектен код 56728
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 5154 €/m²
  • Обектен код 56729
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин