2 000 000 €
8000 €/m²
Property 48612 photo 1
Property 48612 photo 2
Property 48612 photo 3
Property 48612 photo 4
Property 48612 photo 5
Property 48612 photo 6
Property 48612 photo 7
Property 48612 photo 8
Property 48612 photo 9
Property 48612 photo 10
Property 48612 photo 11
Property 48612 photo 12
Property 48612 photo 13
Property 48612 photo 14
Property 48612 photo 15
Property 48612 photo 16

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1100 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 250 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс.

Продажба
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Обектен код 47645
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Обектен код 49464
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Обектен код 56467
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 37 m
Продажба
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Обектен код 63365
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56150
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Обектен код 30046
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 62228
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Обектен код 45258
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 900 000 € 1 700 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 57056
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 48612
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин