Продават
По запитване
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access for people with special needs

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Обектен код 62396
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
90 000 € 1011 €/m²
  • Обектен код 62427
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
279 000 € 3321 €/m²
  • Обектен код 62449
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
66 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 62478
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
50 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 62502
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
65 000 € 1911 €/m²
  • Обектен код 62505
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин