269 000 €
56 €/m²
Property 49771 photo 1
Property 49771 photo 2
Property 49771 photo 3
Property 49771 photo 4
Property 49771 photo 5
Property 49771 photo 6
Property 49771 photo 7
Property 49771 photo 8

Details

  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 64 km

Описание

Продава се Парцел с площ 4790 кв.м. на КритИзвън плана на града е. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината.

For sale 2 plots with a total area of 4.790sqm near Agios Nikolaos, Crete. The plot with number 1 has a total area of 2.201sqm and builds 186sqm while the plot with number 2 has a total area of 2.589sqm and builds 186sqm. Both plots have sea views and road . 

The plots can be sold also separately. 
Plot 1: 130.000€ 
Plot 2: 139.000€

Продажба
269 000 € 371 €/m²
  • Обектен код 39778
  • Квадратура 725 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
280 000 € 35 €/m²
  • Обектен код 38534
  • Квадратура 8000 m²
  • Разстояние до морето 1100 m
Продажба
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Обектен код 41471
  • Квадратура 1750 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
270 000 € 50 €/m²
  • Обектен код 46217
  • Квадратура 5340 m²
  • Разстояние до морето 824 m
Продажба
269 000 € 56 €/m²
  • Обектен код 49771
  • Квадратура 4790 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
267 000 € 517 €/m²
  • Обектен код 64828
  • Квадратура 516 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
288 000 € 66 €/m²
  • Обектен код 52613
  • Квадратура 4300 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 53 €/m²
  • Обектен код 65418
  • Квадратура 4098 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
350 000 € 221 €/m²
  • Обектен код 64295
  • Квадратура 1580 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
250 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 42246
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 500 m

Абонамент за бюлетин