Продават
150 000 €
4167 €/m²
Property 49926 photo 1
Property 49926 photo 2
Property 49926 photo 3
Property 49926 photo 4
Property 49926 photo 5
Property 49926 photo 6
Property 49926 photo 7
Property 49926 photo 8
Property 49926 photo 9
Property 49926 photo 10
Property 49926 photo 11
Property 49926 photo 12
Property 49926 photo 13
Property 49926 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, алармена система. Сграда без асансьор.

Продажба
180 000 € 3272 €/m²
  • Обектен код 58219
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2698 €/m²
  • Обектен код 59130
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 59390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 59435
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
147 000 € 3266 €/m²
  • Обектен код 60030
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 2337 €/m²
  • Обектен код 60136
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
152 000 € 3304 €/m²
  • Обектен код 60187
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2716 €/m²
  • Обектен код 60192
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин