Продажба - Апартамент 106 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
Цена от 321 000 €
3028 €/m²
Property 50478 photo 1
Property 50478 photo 2
Property 50478 photo 3
Property 50478 photo 4
Property 50478 photo 5
Property 50478 photo 6
  • Обектен код 50478
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 106 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 5
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 106 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин