Продажба - Апартамент 2630 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
1 100 000 €
418 €/m²
Property 51896 photo 1
Property 51896 photo 2
  • Обектен код 51896
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 2630 m²
  • Площ на участък 1722 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)

Details

  • Година на строителство: 2003
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 2630 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Обектен код 6428
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Обектен код 8165
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Обектен код 65335
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Обектен код 49916
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин