Продажба - Апартамент 131 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада Голф
950 000 €
7252 €/m²
Property 64741 photo 1
Property 64741 photo 2
Property 64741 photo 3
Property 64741 photo 4
Property 64741 photo 5
Property 64741 photo 6
Property 64741 photo 7
Property 64741 photo 8
Property 64741 photo 9
Property 64741 photo 10
Property 64741 photo 11
Property 64741 photo 12
  • Обектен код 64741
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 131 m²
  • Площ на участък 1030 m²
  • Област Атина
  • Информация Голф (Глифада) | Атина - Юг (Атика)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2011
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1750 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 131 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Обектен код 38662
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
960 000 € 7007 €/m²
  • Обектен код 50743
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
950 000 € 5757 €/m²
  • Обектен код 52988
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
896 000 € 8784 €/m²
  • Обектен код 56037
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Обектен код 56963
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Обектен код 57087
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
850 000 € 6692 €/m²
  • Обектен код 58091
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин