Продажба - Апартамент 200 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Кифисия
1 260 000 €
6300 €/m²
Property 38662 photo 1
Property 38662 photo 2

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 200 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 5 спални, хол с кухня, 2 бани, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Обектен код 3291
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Обектен код 65335
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Обектен код 62309
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Обектен код 6428
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Обектен код 65204
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Обектен код 64235
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Обектен код 65347
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Обектен код 57087
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин