1 200 000 €
13636 €/m²
Property 57087 photo 1
Property 57087 photo 2
Property 57087 photo 3
Property 57087 photo 4
Property 57087 photo 5
Property 57087 photo 6
Property 57087 photo 7
Property 57087 photo 8
Property 57087 photo 9
Property 57087 photo 10
Property 57087 photo 11
Property 57087 photo 12
Property 57087 photo 13
Property 57087 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 88 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Обектен код 3291
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Обектен код 64414
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Обектен код 8164
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Обектен код 58417
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Обектен код 65204
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин