Продажба - Апартамент 120 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Вула - Център
1 120 000 €
9333 €/m²
Property 64496 photo 1
Property 64496 photo 2
Property 64496 photo 3
Property 64496 photo 4
Property 64496 photo 5
Property 64496 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Продажба
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Обектен код 57087
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Обектен код 58416
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Обектен код 58417
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Обектен код 62307
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Обектен код 62309
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин