Продажба - Апартамент 115 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Kefallinion
940 000 €
8174 €/m²
Property 58413 photo 1
Property 58413 photo 2

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Обектен код 58416
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 62432
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 34147
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Обектен код 64248
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 5757 €/m²
  • Обектен код 52988
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Обектен код 65204
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин