Продажба - Апартамент 150 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Панорама
850 000 € 800 000 €
5333 €/m²
Property 62432 photo 1
Property 62432 photo 2
Property 62432 photo 3
Property 62432 photo 4
Property 62432 photo 5
Property 62432 photo 6
Property 62432 photo 7
Property 62432 photo 8
Property 62432 photo 9
Property 62432 photo 10
Property 62432 photo 11
Property 62432 photo 12
Property 62432 photo 13
Property 62432 photo 14
Property 62432 photo 15
Property 62432 photo 16
Property 62432 photo 17
Property 62432 photo 18
Property 62432 photo 19
Property 62432 photo 20
Property 62432 photo 21
Property 62432 photo 22
Property 62432 photo 23
Property 62432 photo 24
Property 62432 photo 25
Property 62432 photo 26
Property 62432 photo 27
Property 62432 photo 28
Property 62432 photo 29

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 2006
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1499 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, един офис. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 38656
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 62432
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 6198 €/m²
  • Обектен код 65769
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Обектен код 65347
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 6621 €/m²
  • Обектен код 64242
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6393 €/m²
  • Обектен код 65771
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Обектен код 64413
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин