Продажба - Апартамент 175 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
800 000 €
4571 €/m²
Property 34147 photo 1
Property 34147 photo 2
Property 34147 photo 3
Property 34147 photo 4
Property 34147 photo 5
Property 34147 photo 6
Property 34147 photo 7
Property 34147 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 175 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Обектен код 8164
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
745 000 € 4656 €/m²
  • Обектен код 34315
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
695 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65652
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Обектен код 64413
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин