Продажба - Апартамент 128 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Елинико Ано Сурмена
705 000 €
5508 €/m²
Property 65052 photo 1
Property 65052 photo 2
Property 65052 photo 3

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2830 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 128 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Обектен код 65336
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 36378
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
960 000 € 7007 €/m²
  • Обектен код 50743
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
840 000 € 6315 €/m²
  • Обектен код 65020
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин