615 000 €
6989 €/m²
Property 65342 photo 1
Property 65342 photo 2
Property 65342 photo 3
Property 65342 photo 4
Property 65342 photo 5
Property 65342 photo 6
Property 65342 photo 7
Property 65342 photo 8
Property 65342 photo 9
Property 65342 photo 10
Property 65342 photo 11
Property 65342 photo 12

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 88
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 88 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6393 €/m²
  • Обектен код 65771
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6782 €/m²
  • Обектен код 64890
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65652
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 7388 €/m²
  • Обектен код 53094
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин