550 000 €
5238 €/m²
Property 60366 photo 1
Property 60366 photo 2
Property 60366 photo 3
Property 60366 photo 4

Details

  • Етаж: 6 етаж
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Обектен код 56249
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3813 €/m²
  • Обектен код 49951
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
560 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 53010
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин