Продажба - Апартамент 70 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вари - Варкиза Вари
560 000 €
8000 €/m²
Property 53010 photo 1
Property 53010 photo 2
Property 53010 photo 3
Property 53010 photo 4
Property 53010 photo 5
Property 53010 photo 6
Property 53010 photo 7
Property 53010 photo 8
Property 53010 photo 9

Details

  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 130 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2922 €/m²
  • Обектен код 52302
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4876 €/m²
  • Обектен код 56590
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Обектен код 56249
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 3813 €/m²
  • Обектен код 49951
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Обектен код 24676
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин