Продажба - Апартамент 154 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
450 000 €
2922 €/m²
Property 52302 photo 1
Property 52302 photo 2
  • Обектен код 52302
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 154 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 6

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 6
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 154 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина.

Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 62641
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
650 000 € 5652 €/m²
  • Обектен код 64139
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 58357
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
385 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56727
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Обектен код 62103
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4293 €/m²
  • Обектен код 60859
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 59703
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин