385 000 €
5000 €/m²
Property 56727 photo 1
Property 56727 photo 2
Property 56727 photo 3
Property 56727 photo 4
Property 56727 photo 5
Property 56727 photo 6
Property 56727 photo 7
Property 56727 photo 8
Property 56727 photo 9
Property 56727 photo 10
Property 56727 photo 11
Property 56727 photo 12

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 800 € 5939 €/m²
  • Обектен код 63766
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 5963 €/m²
  • Обектен код 65225
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 62641
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 59328
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
370 000 € 4805 €/m²
  • Обектен код 58958
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин