485 000 €
4619 €/m²
Property 66050 photo 1
Property 66050 photo 2
Property 66050 photo 3
Property 66050 photo 4
Property 66050 photo 5
Property 66050 photo 6
Property 66050 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 35 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление, алармена система. Сграда без асансьор.

Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60364
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 7388 €/m²
  • Обектен код 53094
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 56427
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
404 000 € 4590 €/m²
  • Обектен код 58950
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин