587 500 €
6994 €/m²
Property 65341 photo 1
Property 65341 photo 2
Property 65341 photo 3
Property 65341 photo 4
Property 65341 photo 5
Property 65341 photo 6
Property 65341 photo 7
Property 65341 photo 8
Property 65341 photo 9
Property 65341 photo 10
Property 65341 photo 11

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 84
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 84 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50894
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
750 000 € 6198 €/m²
  • Обектен код 65769
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 7157 €/m²
  • Обектен код 62328
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 000 € 4742 €/m²
  • Обектен код 58961
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60362
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин