535 000 €
2454 €/m²
Property 57495 photo 1
Property 57495 photo 2
Property 57495 photo 3
Property 57495 photo 4
Property 57495 photo 5
Property 57495 photo 6
Property 57495 photo 7
Property 57495 photo 8
Property 57495 photo 9
Property 57495 photo 10
Property 57495 photo 11
Property 57495 photo 12
Property 57495 photo 13
Property 57495 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1993
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 218 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Сграда без асансьор.

Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 46911
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 58357
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 7388 €/m²
  • Обектен код 53094
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
525 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 44830
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин