Продажба - Апартамент 96 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
435 000 €
4531 €/m²
Property 65321 photo 1
Property 65321 photo 2
Property 65321 photo 3
Property 65321 photo 4
Property 65321 photo 5
Property 65321 photo 6
Property 65321 photo 7
Property 65321 photo 8
Property 65321 photo 9
Property 65321 photo 10
Property 65321 photo 11
Property 65321 photo 12
Property 65321 photo 13
Property 65321 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1983
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една трапезария, една баня, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, тенти, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
624 500 € 6643 €/m²
  • Обектен код 65338
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61483
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 57670
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин