624 500 €
6644 €/m²
Property 65338 photo 1
Property 65338 photo 2
Property 65338 photo 3
Property 65338 photo 4
Property 65338 photo 5
Property 65338 photo 6
Property 65338 photo 7
Property 65338 photo 8
Property 65338 photo 9

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 94
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 33477
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 6296 €/m²
  • Обектен код 58341
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
695 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65652
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 56370
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 59703
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин