Продажба - Апартамент 135 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Калимниотика
850 000 €
6296 €/m²
Property 58341 photo 1
Property 58341 photo 2
Property 58341 photo 3
Property 58341 photo 4
Property 58341 photo 5
Property 58341 photo 6

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 520 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, собствен басейн, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 58935
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 62009
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65652
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6393 €/m²
  • Обектен код 65771
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m

Абонамент за бюлетин