Продажба - Апартамент 100 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Вула - Център
750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
800 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 34147
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 6782 €/m²
  • Обектен код 64890
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 56370
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Обектен код 64413
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 4133 €/m²
  • Обектен код 65460
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
896 000 € 8784 €/m²
  • Обектен код 56037
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин