620 000 €
4133 €/m²
Property 65460 photo 1
Property 65460 photo 2
Property 65460 photo 3
Property 65460 photo 4
Property 65460 photo 5
Property 65460 photo 6
Property 65460 photo 7
Property 65460 photo 8
Property 65460 photo 9
Property 65460 photo 10
Property 65460 photo 11
Property 65460 photo 12
Property 65460 photo 13
Property 65460 photo 14
Property 65460 photo 15
Property 65460 photo 16
Property 65460 photo 17
Property 65460 photo 18
Property 65460 photo 19

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Обектен код 56249
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
597 000 € 2926 €/m²
  • Обектен код 50958
  • Квадратура 204 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 25072
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин