Продажба - Апартамент 110 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Елинико Ано Сурмена
550 000 €
5000 €/m²
Property 65667 photo 1
Property 65667 photo 2
Property 65667 photo 3
Property 65667 photo 4
Property 65667 photo 5
Property 65667 photo 6
Property 65667 photo 7
Property 65667 photo 8
Property 65667 photo 9
Property 65667 photo 10
Property 65667 photo 11
Property 65667 photo 12
Property 65667 photo 13
Property 65667 photo 14
Property 65667 photo 15
Property 65667 photo 16
Property 65667 photo 17
Property 65667 photo 18
Property 65667 photo 19
Property 65667 photo 20
Property 65667 photo 21
Property 65667 photo 22
Property 65667 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 4386 €/m²
  • Обектен код 55910
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
536 000 € 6536 €/m²
  • Обектен код 65340
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Обектен код 56249
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
665 000 € 7388 €/m²
  • Обектен код 53094
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60364
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин