Продажба - Апартамент 106 m² в Атина

Гърция Атика Предградия на Пирея Мошато
465 000 €
4387 €/m²
Property 55910 photo 1
Property 55910 photo 2
Property 55910 photo 3
Property 55910 photo 4
Property 55910 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 106 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
450 000 € 390 000 € 7800 €/m²
  • Обектен код 57261
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 60992
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56727
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 64296
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин