Продажба - Апартамент 86 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада Терпситея
475 000 €
5523 €/m²
Property 65939 photo 1
Property 65939 photo 2
Property 65939 photo 3

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61719
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 4133 €/m²
  • Обектен код 65460
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
411 000 € 4670 €/m²
  • Обектен код 58959
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3883 €/m²
  • Обектен код 58949
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин