Продажба - Апартамент 103 m² в Атина

Гърция Атика Пирея Нео Фалиро Елайс
400 000 €
3883 €/m²
Property 58949 photo 1
Property 58949 photo 2
Property 58949 photo 3
Property 58949 photo 4
Property 58949 photo 5
Property 58949 photo 6
Property 58949 photo 7
Property 58949 photo 8
Property 58949 photo 9
Property 58949 photo 10

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 590 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 103 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
350 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 57469
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 59653
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
382 000 € 4961 €/m²
  • Обектен код 58960
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 62481
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4293 €/m²
  • Обектен код 60859
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 58357
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин