345 000 €
3136 €/m²
Property 62550 photo 1
Property 62550 photo 2
Property 62550 photo 3
Property 62550 photo 4
Property 62550 photo 5
Property 62550 photo 6
Property 62550 photo 7
Property 62550 photo 8
Property 62550 photo 9
Property 62550 photo 10

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 12800 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
295 000 € 3390 €/m²
  • Обектен код 63307
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 000 € 3722 €/m²
  • Обектен код 62481
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
299 000 € 6361 €/m²
  • Обектен код 62955
  • Квадратура 47 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 62867
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин