299 000 €
6362 €/m²
Property 62955 photo 1
Property 62955 photo 2
Property 62955 photo 3
Property 62955 photo 4
Property 62955 photo 5
Property 62955 photo 6
Property 62955 photo 7
Property 62955 photo 8

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2025
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 4148 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5510 €/m²
  • Обектен код 65764
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6136 €/m²
  • Обектен код 66013
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин