Продажба - Апартамент 47 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Вула - Център
305 000 €
6489 €/m²
Property 64722 photo 1
Property 64722 photo 2
Property 64722 photo 3
Property 64722 photo 4
Property 64722 photo 5
Property 64722 photo 6
Property 64722 photo 7
Property 64722 photo 8
Property 64722 photo 9
Property 64722 photo 10
Property 64722 photo 11
Property 64722 photo 12
Property 64722 photo 13
Property 64722 photo 14
Property 64722 photo 15
Property 64722 photo 16
Property 64722 photo 17
Property 64722 photo 18
Property 64722 photo 19
Property 64722 photo 20
Property 64722 photo 21
Property 64722 photo 22
Property 64722 photo 23
Property 64722 photo 24
Property 64722 photo 25

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, градина, отопление.

Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65069
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин