431 000 €
5193 €/m²
Property 65223 photo 1
Property 65223 photo 2
Property 65223 photo 3
Property 65223 photo 4

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 83
  • Отопление: помпа за отопление
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60364
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 4679 €/m²
  • Обектен код 58955
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
419 000 € 5513 €/m²
  • Обектен код 57983
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 58357
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 65643
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 4743 €/m²
  • Обектен код 59669
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин