473 000 €
4592 €/m²
Property 58956 photo 1
Property 58956 photo 2
Property 58956 photo 3
Property 58956 photo 4
Property 58956 photo 5
Property 58956 photo 6
Property 58956 photo 7
Property 58956 photo 8
Property 58956 photo 9
Property 58956 photo 10
Property 58956 photo 11
Property 58956 photo 12
Property 58956 photo 13
Property 58956 photo 14
Property 58956 photo 15
Property 58956 photo 16
Property 58956 photo 17
Property 58956 photo 18
Property 58956 photo 19
Property 58956 photo 20
Property 58956 photo 21
Property 58956 photo 22
Property 58956 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 103 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
382 000 € 4961 €/m²
  • Обектен код 58960
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
404 000 € 4590 €/m²
  • Обектен код 58950
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 58061
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
624 500 € 6643 €/m²
  • Обектен код 65338
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин