Property 65475 photo 1
Property 65475 photo 2
Property 65475 photo 3
Property 65475 photo 4
Property 65475 photo 5
Property 65475 photo 6
Property 65475 photo 7
Property 65475 photo 8
Property 65475 photo 9
Property 65475 photo 10
Property 65475 photo 11

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 58 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
498 000 € 4742 €/m²
  • Обектен код 58961
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 4517 €/m²
  • Обектен код 58957
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
614 000 € 6395 €/m²
  • Обектен код 65339
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 64296
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61483
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 57670
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
452 000 € 5445 €/m²
  • Обектен код 65224
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин