380 000 €
3333 €/m²
Property 61483 photo 1
Property 61483 photo 2
Property 61483 photo 3
Property 61483 photo 4
Property 61483 photo 5
Property 61483 photo 6
Property 61483 photo 7
Property 61483 photo 8
Property 61483 photo 9
Property 61483 photo 10
Property 61483 photo 11
Property 61483 photo 12
Property 61483 photo 13
Property 61483 photo 14
Property 61483 photo 15
Property 61483 photo 16

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 15230 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 114 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 65297
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4492 €/m²
  • Обектен код 59830
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин