395 000 €
3292 €/m²
Property 57670 photo 1
Property 57670 photo 2
Property 57670 photo 3
Property 57670 photo 4
Property 57670 photo 5
Property 57670 photo 6
Property 57670 photo 7
Property 57670 photo 8
Property 57670 photo 9
Property 57670 photo 10
Property 57670 photo 11
Property 57670 photo 12
Property 57670 photo 13
Property 57670 photo 14

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1974
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, барбекю, отопление.

Продажба
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Обектен код 62551
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 4679 €/m²
  • Обектен код 58955
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4939 €/m²
  • Обектен код 65222
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 62641
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин