410 000 €
4940 €/m²
Property 65222 photo 1
Property 65222 photo 2
Property 65222 photo 3
Property 65222 photo 4
Property 65222 photo 5

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 83
  • Отопление: помпа за отопление
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
614 000 € 6395 €/m²
  • Обектен код 65339
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 65133
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
371 000 € 4756 €/m²
  • Обектен код 58963
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
382 000 € 4961 €/m²
  • Обектен код 58960
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин