Продажба - Апартамент 130 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Елинико Ано Сурмена
580 000 €
4462 €/m²
Property 65669 photo 1
Property 65669 photo 2
Property 65669 photo 3
Property 65669 photo 4
Property 65669 photo 5
Property 65669 photo 6
Property 65669 photo 7
Property 65669 photo 8
Property 65669 photo 9
Property 65669 photo 10
Property 65669 photo 11
Property 65669 photo 12
Property 65669 photo 13
Property 65669 photo 14
Property 65669 photo 15
Property 65669 photo 16
Property 65669 photo 17
Property 65669 photo 18
Property 65669 photo 19
Property 65669 photo 20
Property 65669 photo 21

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2005
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 130 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
695 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65652
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 56427
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 65133
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 33477
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3840 €/m²
  • Обектен код 55998
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин