Продажба - Апартамент 90 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
600 000 €
6667 €/m²
Property 65133 photo 1
Property 65133 photo 2
Property 65133 photo 3
Property 65133 photo 4
Property 65133 photo 5
Property 65133 photo 6
Property 65133 photo 7
Property 65133 photo 8
Property 65133 photo 9

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 215 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 58935
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 41930
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 64296
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50894
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
745 000 € 4656 €/m²
  • Обектен код 34315
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 59703
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Обектен код 24676
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин