730 000 € 690 000 €
8625 €/m²
Property 24676 photo 1
Property 24676 photo 2
Property 24676 photo 3
Property 24676 photo 4
Property 24676 photo 5
Property 24676 photo 6
Property 24676 photo 7
Property 24676 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1983
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
850 000 € 6692 €/m²
  • Обектен код 58091
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 6198 €/m²
  • Обектен код 65769
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 65133
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Обектен код 65336
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
960 000 € 7007 €/m²
  • Обектен код 50743
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 7388 €/m²
  • Обектен код 53094
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 34147
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин