1 015 000 €
6767 €/m²
Property 65336 photo 1
Property 65336 photo 2
Property 65336 photo 3
Property 65336 photo 4
Property 65336 photo 5
Property 65336 photo 6
Property 65336 photo 7
Property 65336 photo 8
Property 65336 photo 9
Property 65336 photo 10
Property 65336 photo 11
Property 65336 photo 12
Property 65336 photo 13
Property 65336 photo 14

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Настаняване: 150
  • Отопление: електрически
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 бани, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Обектен код 62307
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 6296 €/m²
  • Обектен код 58341
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Обектен код 65336
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
896 000 € 8784 €/m²
  • Обектен код 56037
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин