Продажба - Апартамент 102 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
896 000 €
8784 €/m²
Property 56037 photo 1
Property 56037 photo 2
Property 56037 photo 3
Property 56037 photo 4
Property 56037 photo 5
Property 56037 photo 6
Property 56037 photo 7
Property 56037 photo 8
Property 56037 photo 9
Property 56037 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
840 000 € 6315 €/m²
  • Обектен код 65020
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 36956
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 62432
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Обектен код 64235
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин