Продажба - Апартамент 133 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Вула - Център
840 000 €
6316 €/m²
Property 65020 photo 1
Property 65020 photo 2
Property 65020 photo 3
Property 65020 photo 4
Property 65020 photo 5
Property 65020 photo 6
Property 65020 photo 7
Property 65020 photo 8
Property 65020 photo 9
Property 65020 photo 10
Property 65020 photo 11
Property 65020 photo 12
Property 65020 photo 13
Property 65020 photo 14
Property 65020 photo 15

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление
  • Гараж
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 133 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система.

Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 38656
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 6296 €/m²
  • Обектен код 58341
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Обектен код 65336
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
700 000 € 4320 €/m²
  • Обектен код 38732
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин