Продажба - Апартамент 405 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
800 000 €
1975 €/m²
Property 52316 photo 1
Property 52316 photo 2
  • Обектен код 52316
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 405 m²
  • Площ на участък 150 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)

Details

  • Година на строителство: 1980
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 405 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Обектен код 65336
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 6198 €/m²
  • Обектен код 65769
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 5652 €/m²
  • Обектен код 64139
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3145 €/m²
  • Обектен код 3933
  • Квадратура 213 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Обектен код 52052
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин