Продажба - Апартамент 106 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
670 000 €
6321 €/m²
Property 64887 photo 1
Property 64887 photo 2
Property 64887 photo 3
Property 64887 photo 4
Property 64887 photo 5
Property 64887 photo 6
Property 64887 photo 7

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 380 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 106 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
750 000 € 6198 €/m²
  • Обектен код 65769
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Обектен код 14806
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 36378
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 41764
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин